VIDEO: "Nakonec to všechno klaplo." Hitem letošního Festivalu Robinson bylo bludiště a pirátská loď
Kouzelník, živý dinosaurus, David Deyl, pirátská loď nebo bludiště ze slámy. To všechno byly atrakce letošního Festivalu Robinson, který se uskutečnil i přes nejistotu pořadatelů s covidovou situací. Prodej vstupenek exkluzivně zajistil portál City.cz

“Festival jsme připravovali od února a byli jsme velmi opatrní, protože doba je nejistá,” vyjádřil se provozovatel Rodinného parku Robinson Jaroslav Hrdlička. Ten přitom už na jaře v rozhovoru pro City.cz avizoval, že pokud by akce kvůli covidu nemohla proběhnout, o vstupné by lidé nepřišli. "Nakonec to ale všechno klaplo a návštěvníci byli nadšení, protože se nemuseli tlačit v davech a všechny atrakce si skvěle užili,” pochvaloval si Hrdlička. 

Podle něj sklidila největší úspěch atrakce ze slaměných balíků, nebo bludiště v pirátské lodi. “Tam jsem dokonce i sám zabloudil,” zasmál se Hrdlička, který se už nyní těší na další ročník.

 

Akce se zúčastnila i Marie Horáková z Jihlavy se svými dvěma dětmi. “Bylo to super, naše děti se neskutečně vyřádily a večer brzy odpadly, což je sen každého rodiče,” usmála se Horáková a dodala, že syna nejvíce zaujal živý dinosaurus Valík. “O něm syn mluví každý den, o tom, jak na něj zavrčel a pak se nechal pohladit,” dodala mladá maminka. 

„U vstupu byli pořadatelé moc milí, lidí na festivalu bylo tak akorát, aby se dalo všude dostat bez velkých front, děti byly nadšené a dokonce i hodné,“ ohodnotila průběh akce i Veronika, která vyrazila na Festival Robinson se třemi malými dětmi.

Na konání festivalu se podílel i portál City.cz, jehož prostřednictvím Robinson prodával na akci vstupenky.

“Šlo to báječně, jen občas byl problém s tím, že návštěvníci si vytiskli vstupenky ve špatné kvalitě a QR kód nebylo možné načíst, to ale do příště vychytáme, jsme moc spokojení,” uzavřel Hrdlička. 


Autor: Dana Křížková

Miluje knihy, ale ne tak moc, aby strávila svůj život pouze v nich. V médiích, a zejména v těch lokálních, se pohybuje už více než deset let. Zajímá ji zpravodajství, ale ráda působí i jako blogerka.Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: