135 Kč


Nechte děti vyřádit v bludišti, na autodráze či svahu sopky. V Robinsonu se zabaví na celý den
Fantazie dětského světa nezná limity. Zákazy. Omezení. Nejen děti, ale i rodiče mohou pustit uzdu fantazii a děti nechat vyběhnout vstříc zábavě v jihlavském Robinsonu! S ratolestmi se zde navíc vyřádí společně i oni, když budou chtít. Od pondělí do neděle - tedy každý den v týdnu - od desáté hodiny ráno, do sedmi hodin večer.

Největší krytý zábavní park na Vysočině nabízí atrakce pro celou rodinu. Zláká děti nejprve populární autodráha, sopka, po které se mohou sklouznout, skákání na trampolíně, střílení z děl, opičí dráha.... nebo si zamotají hlavu ve velkém bludišti či schovají do pavoučích kokon? Po celý den si zábavy užijí, jak je libo!

A když jim vyhládne, bude již v provozu i restaurace, kde lze nakrmit hladovou rodinnou smečku. Novou dávku energie pak rodiče neúnavných dětí načerpají i v kavárně budík u šálku kávy. 

Určitě potěší i fakt, že vstupné na celý den zůstává stejná, jako byli dosud návštěvníci zvyklí. Objevte sami svět fantazie a dětských her, který ukrývá Robinson! 

Objednat lze on-line i dárkové poukazy


Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

727 805 227Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: