A o co jsme hráli, nebo aktuálně hrajeme?

Bowling je pro padavky, bulzajz je pro všechny. Hráli jsme o poukaz na hod sekerou!

20.08.2019
Extrémní zábava v podobě házení seker a dalších ostrých předmětů na terč není v Česku příliš rozšířená....Pět výherců s rodinami si užije největší rodinný street food festival se City.cz zadarmo!

12.08.2019
Dokonalý rodinný výlet o letních prázdninách? Tak přesně ten vás čeká již 17.srpna v největším přírodním...Hadi, hmyz i pařáty. Soutěžíme o vstupenky na Extrem food festival v Olomouci!

07.08.2019
Čtvrtý ročník extrem food v Olomouci se blíží. A letos organizátoři slibují ještě větší extrém! Těšte...Národní liga pokračuje duelem FC Vysočina proti Vítkovicím. Hráli jsme o tři páry vstupenek!

20.07.2019
Druhá nejvyšší fotbalová soutěž Fortuna: Národní liga pokračuje druhým kolem. V sobotu 27. července se...Multikino zve na Dětskou neděli s bohatou tombolou. Hráli jsme o dvě jednotlivé vstupenky

09.07.2019
Kino CineStar Olomouc pořádá 4. srpna Dětskou neděli. Malí i velcí diváci se mohou těšit na předpremiéru...Fábula zabaví celou rodinu za každého počasí. Hráli jsme o tři rodinné vstupenky

04.07.2019
Na rozhraní Vysočiny a jižních Čech v Kamenici nad Lipou zážitkový areál skřítka Fábuly zabaví všechny...Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: