A o co jsme hráli, nebo aktuálně hrajeme?

Vraťte se do dětských let a královstí Šér Chána. Soutěžili jsme o 5 párů vstupenek na představení!

20.06.2020
Kdo by neznal příběh Mauglího - chlapce, který vyrůstal v džungli a jeho příběhy z království zvířat?...Známe výherce zapůjčení zahradního stroje na víkend i ty, kteří si pošmáknou na festivalu!

27.04.2020
Až naprší a uschne, říkáme občas hezky česky, když se nám něco nechce. Až naprší, vyroste trávník a oschne,...Cítíte tu vůni? Soutěžili jsme o poctivé burgery podle domácí receptury!

29.02.2020
Dát si jednou za čas pořádný kus poctivého masa, tomu odolá málokdo. Milovníci burgerů o tom ví své....Nechte se zasvětit do latinskoamerických tanců. Soutěžili jsme o lekci s jihoamerickou lektorkou!

13.02.2020
Fascinuje vás jihoamerický temperament, rytmy latinskoamerické hudby a chtěli byste si alespoň vyzkoušet,...Láska prochází žaludkem. Soutěžili jsme o luxusní valentýnské menu pro tři páry!

05.02.2020
O tom, že láska prochází žaludkem, není odedávna pochyb. Svou lásku překvapí tři výherci luxusním valentýnským...Načerpejte inspiraci. Soutěžili jsme o tříhodinový vstup do sauny v námořním kontejneru!

31.01.2020
Přestože se zima letos příliš nevytáhla, do jara je pořád ještě daleko. Čekání na jaro si můžete zkrátit...Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: