A o co jsme hráli, nebo aktuálně hrajeme?

Pro elektro vánoční dárky letos do VIKI! Soutěžili jsme o hodnotné ceny!

05.12.2019
Osobní přístup a profesionalita. To je to, čím jsou obchody VIKI elektro už léta pověstné. V předvánoční...Kultovní Mňága a Žďorp rozezvučí Music Bar Moment. Soutěžili jsme o vstupenky!

29.11.2019
Do Jihlavy v poslední listopadovou sobotu přicestuje kultovní kapela let devadesátých, Mňága a Žďorp!...Přijďte načerpat inspiraci. Soutěžili jsme o pět párů vstupenek na vánoční festival!

18.11.2019
Za pár týdnů jsou tu zase Vánoce a možná už si lámete hlavu s tím, co by měl Ježíšek letos pod stromečkem...V Jihlavě otevřel nový klub. Soutěžili jsme o dva páry vstupenek na Československou párty!

15.11.2019
Fanoušci jihlavského hudebního klubu Soul se dočkali. Na stejném místě po několika měsících odmlky zahájil...Užijte si svatomartinské hodování ve Zlíně! Soutěžili jsme o tři páry čipů na útratu

12.11.2019
Svatomartinské hody na zlínském náměstí slibují degustaci vína a hodování nejen podle tradičních receptů....Kdo vyzkouší stezku odvahy, tajemné bludiště či degustační menu s upíry? Soutěžili jsme o vstupenky!

24.10.2019
V pevnost duchů se v poslední říjnovou sobotu promění olomoucká Pevnost poznání. Děti i dospělí si mohou...Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: