OBRAZEM: Ostravský Oktobeerfest nejen bavil, ale i pomáhal 21. 10. 2019

Tisíce milovníků dobrého piva a zábavy dorazilo na letošní Karolina Oktobeerfest. Ostravské pivní slavnosti přinesly nejen pohodovou atmosféru, pestrou pivní nabídku, skvělé hudební vystoupení, stylovou pivnici Beerhalí a nadstandardní zázemí pro návštěvníky, ale také finanční pomoc pro Mobilní hospic Strom života. Příští ročník pivních slavností Karolina Oktobeerfest se uskuteční 9. až 10. října 2020.

Největší pivní festival v Moravskoslezském kraji nabídl návštěvníkům přes 120 druhů piv a pivních speciálů včetně unikátního piva, které se vaří přímo pro legendární mnichovský festival. V Ostravě se představilo více než 40 tuzemských i zahraničních pivovarů. 

Parádní atmosféru, pivo do skla nebo tupláků Karolina Oktobeerfest 2019 a skvělé afterparty si užili návštěvníci v Beerhalí. Rodiče si pochvalovali bohatý program a komfortní zázemí pro děti. Velký zájem byl také o spoustu pivních soutěží. Nabitý hudební program vyšperkovala kapela Boney M. Festival rovněž uctil památku mnohonásobného zlatého slavíka Karla Gotta.

Návštěvníci pivního festivalu Karolina Oktobeerfest si však užívali nejen dobrého pití a jídla, ale také během akce přispívali na domácí hospicovou péči. „Jsem velmi rád, že jsme opět mohli pomoci tak potřebné službě, na kterou se někdy zapomíná a která je velmi důležitá. Pro Mobilní hospic Strom života jsme vybrali přes 44 000 Kč, za což chci všem lidem moc poděkovat,“ uvedl Tomáš Lučan, marketingový manažer obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

Šestý ročník pivních slavností v Ostravě nabídl také další novinky, které návštěvníci ocenili a přivítali. Nově se piva a pivní speciály čepovaly do vratných kelímků a pro urychlení odbavení u stánků byl zavedený bezhotovostní platební systém.
 


Autor: ( red )Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: