Že nemůžete do baru? Nechte si dovézt mistrovský drink až domů!
Žízeň je veliká, život mi utíká, zpívá v nesmrtelném hitu Waldemar Matuška… jarní počasí přímo vybízí k posezení na pouliční zahrádce nebo v oblíbeném baru. Ale situace to neumožňuje. Když nemůžete vy do baru, může bar k Vám!

Nově otevřený Black Wall Caffe & Cocktail Bar rozváží drinky osobně až domů! Navíc si je na City.cz můžete objednat kdykoliv i na jakýkoliv den dopředu on-line!

Vybírat můžete z široké nabídky drinků zde.

 

V on-line objednávce na City.cz si vyberete drink z nabídky a následně také konkrétní den a čas, kdy si jej přejete doručit domů. Následně jej Vám dovezou z baru osobně v objednaný čas. 

Rozvoz z Black Wall Caffe & Cocktail Baru je navíc po celé Jihlavě zdarma. Nutné je pouze objednat si za minimálně 200,- korun. Do poznámky nezapomeňte při objednávce uvést adresu, kam si objednávku přejete dovézt. 

U alkoholických drinků je samozřejmostí předání pouze osobám starším 18ti let, proto mějte při předání připraveny doklady totožnosti. 

A pokud byste se chtěli za jarních dní protáhnout, zastavit se můžete i osobně, bar má otevřené také "výdejní okénko". 

"Jihlava je na barové scéně nepopsaný list," prozradil pro City.cz zakladatel Black Wall Caffe & Cocktail Baru, barman Petr Švanda, proto se rozhodl otevřít si vlastní podnik, stylovou kavárnu s barem v krajském městě Vysočiny.


Stylová kavárna & koktejlový bar v centru Jihlavy.

720441892Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: