Pomocníky na zahradu, do garáže i domu seženete v největším showroomu na Vysočině
Dům a zahrada, potřebují péči a ta vyžaduje čas. Ať už máte chalupu, rodinný dům nebo velkou rezidenci, mini zahrádku nebo rozlehlý trávník, pomocníci pro dům i zahradu z HT EXTRA Vám mnoho času ušetří. Odborníci v HT EXTRA Vám s výběrem správných pomocníků rádi poradí, specializují se na robotické sekačky, zahradní traktory, domovní alarmy nebo chytrou domácnost a automatizaci.

Roboti už dávno nejsou výsadou sci-fi filmů a knižních románů, ale stále více i vcelku nepostřehnutelnou součástí našich životů. Jejich podoba se však od té knižní či filmové značně liší. 

Své o tom ví odborníci v HT EXTRA, největším prodejním showroomu, servis a půjčovně na Vysočině s prodejní plochou 250 metrů čtverečních. Naleznete jej ve Znojemské ulici v Jihlavě. 

V HT EXTRA se zaměřují na robotické sekačky, zahradní traktory, domovní alarmy i chytrou domácnost.

Vyřešíte zde ale také problematiku vytápění domácnosti, seženete kotle na dřevo a pelety či rekuperaci a topnou automatizaci.

Přes léto vám zase usnadní život a údržbu zahrady technika jako jsou traktůrky, pily, nebo zcela robotické sekačky a další technika, vyvinutá pro práci na zahradě. 

Otevírací doba:

pondělí  8–17
úterý      8–17
středa    8–17
čtvrtek   8–17
pátek     8–17
sobota    Zavřeno
neděle    Zavřeno
Největší prodejní showroom, servis a půjčovna na Vysočině. Zaměřuje se na chytrou domácnost, regulaci topení, zabezpečení nemovitostí, kotelny na tuhá...

 Benefit: Pro držitele Citykarty 2% sleva z nákupu a zároveň za každých utracených 25 korun zpět 1 koruna v podobě kreditu.

777 228 008Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: