Přijďte si užít podívanou na film na čerstvém vzduchu. FOTO: Kavárna Muzeum Jihlava
Prázdniny školákům již začaly a léto je v plném proudu. První červencový a zároveň i prázdninový týden bude v Jihlavě spousta zábavy. Vybrali jsme pro vás pozvánky zařazené v přehledu akcí na Jihlavacity.cz/akce.
Na Masarykově náměstí se ve středu 6. července promítne první film v rámci letního kina. Po setmění tak diváci shlédnou na zahrádce kavárny Muzeum českou komedii Kulový blesk (více o akci najdete zde).
Hned další den zaplní jihlavský amfiteátr spousta muziky. Konat se zde bude čtvrtý ročník třídenního multižánrového festivalu Vysočina fest. Během čtvrtka, pátku a soboty se na třech stage vystřídá několik desítek kapel (více o festivalu jsme psali zde).
V neděli 10. července pak týden můžete završit podívanou na sport. Američtí fotbalisté Vysočina Gladiators ve finálovém utkání vyzvou třinecké Sharks. Na stadionu Na Stoupách se utkají o celkové prvenství (více o akci se dočtete zde).
Další pozvánky na akce najdete na www.JihlavaCity.cz/akce.
Pořádáte také v Jihlavě zajímavou akci? Dejte o ní vědět zdarma i ostatním na www.JihlavaCity.cz/akce.
Autor: Vendula Šťávová
Autor: Administrátor Administrátorský
Přidejte se k nám na facebooku!