FOTO: Maminka ČR 2017 jde do finále! Která z žen je vám nejsympatičtější?




Velké finále celostátní soutěže o titul Maminka ČR 2017 se blíží. Už v neděli porota mezi jedenáctkou žen se svými ratolestmi, které se probojovaly do nejužšího výběru soutěže, vybere tu nej.

Na počátku letošního ročníku soutěže Maminka ČR stálo na 1400 zájemkyň z celého Česka, které zatoužily stát se Maminkou ČR roku 2017.

Finalistky soutěže jsou: 

1. Zuzana Strnadová, dcera Magdalena - Praha
2. Turečková Iveta,  dcera Ela - Slavičín
3. Hořáková Martina , dcera Kristýna – Veselí nad Moravou
4. Korchová Kateřina, syn  Jan – Horní Dvořiště
5. Karlíková Vendula, dcera Valentina - Opatovice
6. Čechová Radka, syn Sebastian – Říčany u Prahy
7. Dobešová Petra, syn Daniel - Násedlovice
8. Kopůncová Petra, dcera Adriana - Brno
9. Minaříková Eva, dcera Anna – Velké Opatovice
10. Báňová Jana, dcera Adéla - Štěměchy
11. Havlíková Eva , dcera Amálie - Jihlava

To se však může povést jen jedné z přihlášených. Vyřazovacími koly soutěže se postupně okruh soutěžících zúžil na pouhých jedenáct žen a jejich ratolestí. 

Deset finalistek vybrala začátkem října v semifinálovém kole soutěže odborná porota, složená z mediálních, obchodních partnerů a VIP osobností.

K nim přibyla, jako "černý kůň soutěže", ještě jedna žena navíc. 

"Victoria Agency  si, v souladu s pravidly soutěže, vyhradila právo,  dle výsledkových listin, rozšířit stav finalistek a do soutěže zařadila jedenáctou soutěžící  finalistku," uvedla ředitelka pořádající agentury Jaroslava Prokešová.

Své zástupkyně kromě finále hostící Jihlavy mají i Praha, Brno a dále i Středočeský, Jihomoravský, Zlínský či Jihočeský kraj. 

Pro tu nej maminku může v soutěži hlasovat kdokoliv na facebookové stránce soutěže titul Maminka Sympatie ČR 2017.

Vstupenky na finále jsou k dostání v předprodeji i on-line
O vítězce se rozhodne už v neděli 19. listopadu ve finálovém galavečeru v Jihlavě.

Finále začne v sále DKO od 18 hodin pod vedením moderátorů Nikol Prokešové a Zdeňka Podhůrského.

Vstupenky na akci lze zakoupit v předprodeji v obchodu HL móda v Jihlavě, nebo on-line na stránkách www.maminka-cr.cz.  

Část výtěžku ze vstupného finálového večera navíc podpoří neziskovou organizaci Viktorky z Vysočiny a jejich projekt „Smích pro nemocné“.

Vstupenky máte také možnost vyhrát v soutěži s portálem City.cz. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, vyhlášenou zde. Soutěžíme celkem o pět párů vstupenek na slavnostní finálový večer. 


Autor: Michal Kolařík

Spoluzakladatel a provozovatel portálu City.cz. Náměty živnostníků a firem z jejich denní rutiny přenáším na náš vývojový tým. S cílem přinést inovace v zákaznických službách prostřednictvím rezervačního systému Citydiář a věrnostního programu Citykarta, služeb od City.cz

Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: