Fitness Fitpeople jako první podnik vydává Citykartu ve vlastním designu!
Největší jihlavské fitness Fitpeople není třeba dlouze představovat. Fitness s dlouholetou tradicí svým klientům nově vydává jako vůbec první podnik Citykarty ve vlastním designu - kartička slouží nejen jako permanentka a vstupní karta do fitka, ale zároveň i jako benefitová karta dalších podniků ve městě!

Nač uchovávat v peněžence desítky věrnostních a vstupních karet. Když vám stačí jediná. Citykarta nabízí nejrůznější výhody u desítek podniků v Jihlavě a okolí a zároveň slouží i jako vstupní karta. 

V té nejnovější verzi navíc dosavadní jednotný vzhled karty nahrazuje design v grafickém provedení podle vkusu každého podniku.

“Citykartu jsme přijímali již dříve, nyní nás však zaujala novinka, kdy je možné si nechat připravit Citykartu ve svém vlastním designu,” vysvětlil majitel fitness Fitpeople Zdeněk Štrof s tím, že ve spolupráci s City.cz plánují i zajímavé soutěže a benefity. 

Citykarty lze uplatnit ve všech fitness Fitpeople jak v Jihlavě, tedy na Bedřichově a nad Billou a taky ve Fitpeople v brněnských Modřicích. 

Že jde o multifunkční Citykartu, kterou uplatníte i v dalších desítkách podniků, však stále poznáte jednoduše - podle rozlišovacího růžového pruhu s nápisem Citykarta na zadní straně karty. 

Na zadní straně karty je nově věnován výrazný prostor také personifikaci karty, kdy si na ni můžete uvést své jméno a příjmení. 

Ve Fitpeople samozřejmě tak, jako doposud, uplatníte i dosud vydávané Citykarty. Tedy ty v bílo-růžovém jednotném designu City.cz. Můžete si na ni nechat nahrát permanetku či dobít kredity pro vstup do fitka.

Stejně tak ale nejnovější Citykarty v edici pro Fitpeople uplatníte u všech partnerů v celé síti City.cz. 

Citykartu můžete využít například i jako: 

  • permanentku do jihlavské zoo
  • výhodnější vstupenku do Horáckého divadla či divadla DIOD
  • výhodu v podobě druhé vstupenky zdarma vám zajistí v Oblastní galerii Vysočiny a také jihlavském muzeu. 
  • využít ji můžete i jako benefitovou kartu do vybraných kaváren či restaurací
  • všechny výhody Citykarty naleznete na City.cz

Autor: ( red )Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: