Znáte je, chodíte kolem nich, možná u nich také sem tam nakoupíte.

Rodinné pekařství, ve kterém pečou s láskou jako za starých časů a kde začíná každé všední ráno, usměvavá květinářka, jenž dělá ty nejkrásnější květiny široko daleko. Zkušený podnikatel, který starým brownfieldům dává nový život, nebo barman, který si svou prací plní svůj kubánský sen...A jaký je příběh Vašeho podnikání?

Na portálu City.cz vyhledáváme ty nejzajímavější příběhy, utvářející život krajských měst. Věnujeme také prostor divadlům, sportovním klubům a pořadatelům akcí, aby mohli ukázat, co připravují. Vytváříme komunitu, která hýbe děním Vašeho města.

Nevšední příběhy, které ve svém městě míjíte každý den. I o nich jsme na City.cz psali.


I Vy můžete být součástí! Připojte také Váš podnik na City.cz a získáte:

  • Rozhovor, doplněný o fotogalerii a video, je skvělá možnost, jak poodhalit Vaše podnikání. Lidé jsou zvědaví a bude se o vás mluvit.
  • Rozhovor na City.cz si přečtou tisíce lidí
  • Profesionální zpracování redakcí City.cz V rámci členství ZDARMA!

Dvouleté členství vyjde pouze na 950,- Kč /rok.


Po celou dobu členství můžete neomezeně využívat:

  • Soutěžetahák, který funguje. Oslovte nové zákazníky soutěží o atraktivní ceny. Máme vyzkoušeno v soutěžích pro desítky firem, že lidé na soutěže slyší. :)
  • Věrnostní program – staňte se také součástí věrnostního programu a nabídněte novým i stávajícím zákazníkům zajímavé výhody!
  • Profil v katalogu firem – díky tomu vás lidé ve vyhledávačích lépe najdou.
  • Komerční sdělení – máte chuť se rozepsat o Vašem podnikání? Na City.cz můžete po dobu aktivního členství psát články o vašem podnikání neomezeně a zdarma.
  • Vkládání akcí – jako člen můžete vložit pozvánku třeba i na představení nového produktu či jinou komerční akci.

Dvouleté členství vyjde pouze na 950,- Kč /rok.


Využijte City.cz na maximum!

TIP: Pomoci udržovat kontakt se zákazníky může i věrnostní či rezervační systém.
Klienti, využívající Citydiář, mají členství v City.cz za pouhou 1 korunu!


Věrnostní program Citykarta

Přemýšlíte o vlastním věrnostním programu? Chcete zákazníky motivovat věrnostní kartou plnou výhod? Věnujte jim Citykartu, kterou využijí i u dalších desítek firem!

Citydiář - rezervace on-line

Umožněte zákazníkům objednání, i když zrovna máte zavřeno, nebo naopak plné ruce práce. Pohodlně prostřednictvím propracovaného rezervačního systému přímo na Vašem webu.

„V City.cz vytváříme jednu velkou rodinu skvělých lokálních firem, které se nebojí ukázat více, než jen reklamní letáky...“


Michal Kolařík vedoucí redakce City.cz


Dobré zprávy mohou být i o vás.