Soutěžte s Dej si FOOD Znojmo. Vyhrajete Albi Hádanky na cesty a pitíčka Capri-Sun


 15. 09. - 16. 09. 2021   od 18:10 do 18:10

Hádanky na cesty od společnosti Albi, které zkrátí dlouhou cestu všem dětem, oblíbená pitíčka Capri-Sun nebo samolepky, které jsou doplňkem ke všem Albi knihám.

To všechno může vyhrát ten, kdo odpoví na soutěžní otázku Na co se spolu s dětmi z programu festivalu Dej si FOOD Znojmo těšíte nejvíc? Do komentáře pod postem soutěže na Facebooku ještě označíte kamaráda, se kterým na Dej si FOOD Znojmo vyrazíte, a velká šance na výhru je tady.

Organizátoři akce nabízí celkem pět exkluzivních soutěžních balíčků, které si výherci vyzvednou přímo na festivalu na hlavní pokladně. Pět výherců manažerka festivalu Lucka Matulová vylosuje už ve čtvrtek 16. 9. v osmnáct hodin. “Pojďte s námi do toho a zasoutěžte si o krásné ceny. Festival nabízí nádhernou dětskou zónu, takže program pro rodiny s dětmi na pátek a sobotu je jasný,” usmála se Lucie.

Na letošním Dej si FOOD Znojmo u vybraných prodejců a partnerů mají návštěvníci festivalu navíc možnost získat jedinečný slevový voucher, pokud podpoří festival jakoukoliv finanční částkou formou "Vstupného darem". Předprodej City.cz jako výhradní partner nabízí přímo tady.


Ambicí skupiny P-TEAM je posouvat společnost, a to směrem k otevřenější budoucnosti. Dílčím cílem je vytvářet a podporovat aktivní komunity lidí, které...

+420 724 935 533Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: