Největší sladká událost. Hráli jsme o deset vstupenek na Čokoládový festivalSportovní hala Euronics ve Zlíně ožije ve dnech 18. až 20. ledna Čokoládovým festivalem. Milovníci čokolády se dočkají i netradičního vaření s touto pochoutkou.

Akce je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou. Návštěvníky Čokoládového festivalu čekají netradiční druhy čokolád s novými příchutěmi a mnoho zajímavých výrobků z čokolády, jako například kosmetika nebo pivo. Mohou se také zúčastnit soutěží, kvízů a získat i některý z mnoha dárků.

Součástí festivalu je výstava o historii čokolády, workshopy, degustace, stánkový prodej a kulturní vystoupení.

Portál City.cz spolu s pořadatelem festivalu agenturou ChrisEvents vyhlásil soutěž o deset  vstupenek.

Soutěžní otázka zněla: Od kterého roku pořádá agentura ChrisEvents Čokoládový festival?

Správná odpověď byla: Od roku 2012

Správnou odpověď a další informace jste mohli získat ZDE.

Uzávěrka soutěže byla ve středu 16. ledna v poledne. Výherci jsou: Kateřina Hudcová, Michaela Garguláková, Hana Václavíková, Marcela Mlýnková, Jana Zlámalová, Miroslav Baroň, Kateřina Baroňová, Vlaďka Iliková, Andrea Mozgová a Petra Veselá. Výhercům gratulujeme, o výhře a způsobu převzetí vstupenky je budeme informovat e-mailem.Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: