Načerpejte inspiraci. Soutěžíme o tříhodinový vstup do sauny v námořním kontejneru!  Jihlava
  14.01.2020

Přestože se zima letos příliš nevytáhla, do jara je pořád ještě daleko. Čekání na jaro si můžete zkrátit i v teple útulné sauny na netradičním místě v centru Jihlavy. Soutěžíme o voucher pro saunování v Sauna Kontejneru na tři hodiny!

Také vás nebaví sychravé počasí lezoucí za lem kabátu a počítáte dny do konce zimy? Napočítejte raději k sobě dalších až pět přátel a vydejte se společně prohřát tělo do netradiční sauny v centru Jihlavy. Ideální je i varianta, že se rozhodnete užít si prostředí sauny jen ve dvou. Můžete se těšit na nikým a ničím nerušený zážitek.

Sauna, umístěná v námořním kontejneru, vám během tří hodin relaxace nabídne veškerý komfort. A přidá netradiční výhled na budovu historického sila.

Díky tomu si můžete užít i „aha moment“, pro který si na tohle místo chodí i zakladatelé této netradiční sauny. „Řeknete si, proč silo. Ale pak tady sedíte, se svými myšlenkami a najednou vám to dává smysl. Strhne vás to do vašeho světa,“ uvedla v rozhovoru pro City.cz jedna z trojice zakladatelů Sauna Kontejneru, Kateřina Bedáňová (celý rozhovor si můžete přečíst zde).

A vy si můžete skvělé pocity v Sauna Kontejneru užít také!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí ve slosování správných odpovědí.

Soutěžní otázka zní: Kolik stojí 3 hodiny saunování v Sauna Kontejneru?

a) 1500,- Kč

b) 2000,- Kč

c) 5000,- Kč

Správnou odpověď naleznete na webu https://www.saunakontejner.cz/

Pro odpověď použijte formulář uvedený níže. Uzávěrka soutěže je 31. ledna 2020 ve 20 hodin večer. A vy zatím můžete přemýšlet, koho až vyhrajete, vezmete s sebou a zda zvolíte finskou, nebo bio saunu.


Zapojit se do soutěže

 
 
 
 


Místo události: Chlumova 1425 / 35, Jihlava


Sauna Kontejner

Zažijte saunu v soukromí ve dvou nebo s partou přátel. Celý objekt kontejneru bude patřit jen vám a najdete...
  • Líbila se Vám tato soutěž?
  • Zajímala by soutěž někoho z vašich přátel?
  • Máte co k soutěži říct? Využijte komentářů.

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: