Multikino připravilo promítání pro seniory s bohatou tombolou. Hráli jsme o dvě vstupenky  Olomouc
  25.06.2019

Kino CineStar Olomouc pořádá speciální dopolední projekci pro seniory a držitele průkazu ZTP. Diváci se mohou těšit na českou romantickou komedii Léto s gentlemanem. Připravená je také bohatá tombola.

Anna (Alena Antalová) tráví se svým manželem (Igor Bareš) každé léto v chatové oblasti pár desítek kilometrů za Prahou. Jsou svoji už celou věčnost, takže jejich manželství sklouzlo, jak to tak bývá, do rutiny a stereotypu. Muž svůj čas už dlouho spravedlivě dělí mezi karban s kamarády v hospodě a výrobu modelů lodí ze sirek uvnitř lahví, jeho žena je pro něj prakticky neviditelná. 

Jednoho dne se ve vesnici objeví Artur, elegantní šarmantní gentleman, který je, jak všichni předpokládají, novým majitelem místního zámku. Mezi Arturem a Annou přeskočí jiskra. Anna zažívá pocity již dlouho nepoznané. Artur je galantní a zahrnuje ji pozorností, Anna s ním čím dál častěji uniká své životní realitě vstříc romantickým výletům a dobrodružstvím…

Zjistit jak to vše dopadne a ještě se skvěle pobavit a třeba i vyhrát v tombole mají možnost návštěvníci seniorského promítání 10. července v deset hodin dopoledne.

Portál City.cz ve spolupráci s CineStar Olomouc připravil soutěž o dvě jednotlivé vstupenky pro seniory nebo držitele průkazu ZTP.

Soutěžní otázka zněla: Který herec ztvárnil postavu gentlemana Artura?

Správná odpověď je: Jaromír Hanzlík

Uzávěrka soutěže byla v neděli 7. července o půlnoci. Výherci jsou Marie Dostálová a Jiří Broza. Výhercům gratulujeme a o způsobu vyzvednutí vstupenek je budeme informovat e-mailem.Místo události: CineStar, Olomouc

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: