Milujete tanec? Vyhrajte taneční trička a bloky


 15. 03. - 22. 03. 2021   od 00:00 do 12:00

Dvě trička s logem Czech Dance Masters, největší taneční tour v České republice, a také dva bloky Czech Dance Masters může vyhrát ten, kdo odpoví na instagramu @kolibrik.energie na kombinaci otázek Tančíte raději doma ve sprše nebo jste součástí nějaké taneční organizace a O čem je projekt Czech Dance Energy?

Odpověď na druhou soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.czechdanceenergy.cz.  Jedná se o projekt nového komunitního dodavatele energií Kolibřík energie, který si moc dobře uvědomuje, jak důležité jsou v životě člověka koníčky a trávení volného času, a proto se spojil s Czech Dance Organization a vytvořil projekt Czech Dance Energy.

„Nastala doba, kdy je velmi důležité udržet taneční komunity naživu, protože v životech mnoha lidí a především dětí  hrají nepostradatelnou roli. Mým posláním je pomoci tanečním skupinám, aby tuto nelehkou covidovou dobu přežily a navíc dát možnost nejen rodičům dětí, které do tanečních klubů chodí, ušetřit na výdajích za energie,” vyjádřila se projektová manažerka Kolibříka energie Lucie Matulová. 

Logo Czech Dance Masters, které je uvedené na dvou tanečních tričkách a dvou blocích, které obsahuje výherní balíček, je synonymem pro největší taneční šňůru v České republice. Ta již třináct let objevuje nové taneční tváře a nabízí jedinečné podmínky pro posouvání hranic tanečního umění. Czech Dance Masters se již zúčastnilo nejméně 20 tisíc tanečníků a jejich show vidělo přes 35 tisíc diváků.

Právě pro své nezastupitelné postavení v tanečním světě se Kolibřík energie jako inovativní dodavatel elektřiny a zemního plynu spojil s organizaci Czech Dance Organization, která tuto jedinečnou tour pořádá a část svého zisku se Kolibřík rozhodl věnovat právě této taneční komunitě.

Zákazníci Kolibříka energie si ale mohou vybrat i z dalších společensky prospěšných komunit, které díky svému odběru elektřiny a plynu podpoří, a umožní tak komunitě získat finanční profit. Pokud chcete trička a bloky s logem Czech Dance Masters vyhrát, je to snadné. 

Mrkněte na www.czechdanceenergy.cz, kde se dozvíte více o projektu. Potom dejte lajk instagramovému profilu @kolibrik.energie a pod post se soutěží napište komentář, o čem je projekt Czech Dance Energy a zda tančíte raději doma ve sprše nebo jste součástí nějaké taneční organizace? Soutěž potrvá od pondělí 15. března do pondělí 22. března do dvanácti hodin. Poté Kolibřík vylosuje šťastlivce, který balíček triček a bloků obdrží. Držíme křídla! 


Jsme jediný dodavatel energie v ČR, který je zároveň sociální firmou, tj. společností, která není orientována primárně na dosažení zisku pro majitele....

+420 530 300 333Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: