Filmový festival nabízí objevování a poznávání. Hráli jsme nejen o vstupenky na koncert skupiny Mandrage59. Zlín Film Festival představí více než 280 filmů z 51 světa. Jeho hlavním tématem je „Objevuj a poznávej“.

Festival se letos koná od 24. května do 1. června. Diváci se mohou těšit na filmové poznávání a objevování ve třech oblastech: PŘÍRODA, LIDÉ a ZEMĚ. Do Zlína zavítají významní cestovatelé jako Steve Lichtag, Mnislav Atapana Zelený, Petr Horký, dobrodruh se žlutým trabantem Dan Přibáň a další. Představí se i projekt Zikmund100, který mapuje cesty H+Z z let 1959-64 a přináší dokumentaci z retrospektivního pohledu s odstupem 54 let. 

Doprovodný program festivalu nabídne i zajímavou Film Industry sekci s odbornými přednáškami a workshopy, řadu divadelních představení, koncertů, výstav, interaktivních a benefičních programů a také sportovních a společenských akcí. Hudební zážitky zprostředkují kapely Mirai, Mandrage, Iné Kafe, benefiční koncert Michala Davida pro Kapku naděje nebo třeba Industry party v kulisách továrního areálu.

Portál City.cz spolu s pořadatelem festivalu vyhlásili soutěž o:

1. cena  festivalovou akreditaci pro 2 osoby   
2. cena  2 vstupenky na koncert skupiny Mandrage včetně vstupu do letního kina 
3 cenu   2 vstupenky na projekce v kině

Soutěžní otázka zněla: Co inspirovalo organizátory k výběru tématu Objevuj a poznávej?

Správná odpověď je: Legendární cestovatelé Hanzelka a Zikmund

Více informací na www.zlinfest.cz

Uzávěrka soutěže byla v úterý 21. května v poledne. Výherci se stali 1. cena - Pavel Stoklasa, 2. cena - Jakub Horký a 3. cena - Dana    Lattischová. Výherce budeme o výhře a způsobu převzetí vstupenek informovat e- mailem.


Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež.

602 576 870Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: