Fábula zabaví celou rodinu za každého počasí. Hráli jsme o tři rodinné vstupenky  Jihlava
  04.07.2019

Na rozhraní Vysočiny a jižních Čech v Kamenici nad Lipou zážitkový areál skřítka Fábuly zabaví všechny ve věku od 2 do 99 let. Na návštěvníky zde čeká zvěřinec, pohádková cesta sklepením, království hlavolamů, úniková hra a mnoho dalšího.

Myšlenkou parku Fábula je aktivní zábava pro celou rodinu. Návštěvníci si mohou osobně pohovořit s loupežníky, vodníky a krásnými bludičkami. Mladší děti se vyřádí v bludišti a jejich starší sourozenci si užijí únikovou hru. Rodiče si mezitím pochutnají třeba na pečených žebrech v krčmě a odpočinou si u příjemné muziky. 

Vše se odehrává v rodinném a komorním prostředí malebného pohádkového areálu. Nikdo zde nečeká v obřích frontách na občerstvení nebo u vstupu. Návštěvu parku není nutné předem rezervovat a připravený program proběhne, ať prší nebo je horko. Pořadatelé akcí vždy myslí na to, aby se návštěvníci cítili příjemně a proto za deště, zimy nebo horka připraví akci pro rodiče i děti v chládku pod střechou. A pokud je tak akorát, všichni si užijí akce venku pod širým nebem.

Portál City.cz ve spolupráci s parkem Fábula připravil soutěž o tři rodinné vstupenky.

Soutěžní otázka zní: Jaké novinky letos park Fábula pro návštěvníky přichystal?

Správná odpověď je: Venkovní tunelové bludiště, strašidelné bludiště a neomezená půjčovna kostýmů.

Další informace naleznete zde.

Uzávěrka soutěže byla v neděli 21. července o půlnoci. Výherci jsou Martin Míšek, Magda Pospíšilová a Romana Jarošová. Výhercům gratulujeme a o způsobu předání vstupenek je budeme informovat e-mailem.

Místo události: Masarykova 362, Kamenice nad Lipou


Rodinný park Fábula v Kamenici nad Lipou

Nejlepší svět rodinné zábavy a pohody - park Fábula. To musíte zažít!
+420 602 456 289
  • Líbila se Vám tato soutěž?
  • Zajímala by soutěž někoho z vašich přátel?
  • Máte co k soutěži říct? Využijte komentářů.

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: