Ambicí skupiny P-TEAM je posouvat společnost, a to směrem k otevřenější budoucnosti. Dílčím cílem je vytvářet a podporovat aktivní komunity lidí, které se zajímají / budou zajímat o životní styl a enviromentální témata. Zjistěte si více informací o našich zásadách.


Pořádáme: 

Barevnost chutí

Jídlo je statisticky nejoblíbenější téma českého národa, a proto jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli, že oslovit veřejnost tímto tematem je velmi zajímavé.

Festival o jídle Barevnost chutí je originální kombinací výrobců potravin, kuchařských stánků i špiček gastro trhu, kteří nabízí ty nejlepší a nejbarevnější chutě v České republice.

Dej si food

První „zážitkový festival“ je nový formát festivalu, který kombinuje požitek z jídla, pohybu, odpočinku a inspiruje veřejnost ke zkoušení nových zážitků v oblasti volného času.

Největší předností festivalu je právě jeho všestrannost, kdy svůj “zážitek” zde najde každý člověk bez ohledu na věk, pohlaví, zájmy a finanční možnosti.

Vánoce dětem

Na začátku byla myšlenka, jak změnit přemýšlení rodičů při nákupu vánočních dárků pro děti. Že není cílem mít hromadu dárků, ale pár kvalitně vybraných her nebo hraček tak, aby dělali radost a rozvíjeli i třeba více generací.

Zároveň motivujeme akcí rodiny k tomu, aby si vánoční čas užívali společně s dětmi a netrávili předvánoční dobu hektickým nakupováním.Rozhovory

Zatím nebyl přidán žádný obsah