Jsme City.cz - Nejlepší zážitky ve městě. A naší ambicí je usnadnit kvalitním lokálním podnikům život on-line a představit jejich nabídku na jedné on-line platformě. Přinášíme řešení on-line rezervací a objednávek i věrnostní program s individuálním přístupem.


Pro lokální firmy nabízíme nástroje, propojující svět offline a on-line - věrnostní program Citykarta (jedna karta na všechny služby) - více na www.benefitovakarta.cz a také rezervační systém Citydiář, který dnes ve druhé generaci tohoto řešení využívají již desítky klientů. 

 

 

Rezervační systém Citydiář řeší nejen on-line rezervace termínů, prodej produktů či voucherů, ale nejnověji třeba i vstupenek s jednouchým odbavením pomocí QR kódu. Podniky, začleněné v síti City.cz, rovněž představujeme formou rozhovorů, článků i například pořádáním soutěží.

 

 

 

S naší vizí jsme v roce 2015 (už je to dávno…) zaujali porotu a umístili se na 3. místě v Kraji Vysočina v soutěži Rozjezdy roku.  Od té doby jsme ušli docela velký kus cesty, včetně krkolomných uliček…

...ale také jsme na té cestě navázali spolupráci s desítkami věrných zákazníků, kteří milují to, co dělají, stejně jako my. 

 Rozhovory

Zatím nebyl přidán žádný obsahZajímavosti

Prodávejte vstupenky i dárkové vouchery on-line. Bez provize třetí straně!

Počasí zajistit neumíme. Co ale rezervační systém Citydiář od City.cz umí, je umožnit předprodej vstupenek...

Jak šel čas – od drátěného nosiče k supermoderním školním batohům

Dnes jsou děti v mnoha ohledech poměrně vybíravé. V jídle, v oblékání, v technických vymoženostech. Vysoké...

Průzkum: Čtvrtina lidí na home office si objednává jídlo, vaření ale vede

Své stravovací návyky změnilo sedm z deseti lidí, kteří v poslední době pracovali z domova. Téměř pro...