Lezecké centrum Wall street Tendon je určeno pro širokou veřejnost od úplných začátečníků až po zkušené lezce všech věkových kategoriích. Po-Pá 16 - 21, So-Ne 10-21

Benefit: Po předložení Citykarty sleva 10% na vstupném.


Lezecké centrum Wall street Tendon v Jihlavě

bylo postaveno společností Trek team v.o.s, v období květen – říjen 2012. Nachází se ve staré kotelně bývalého Motorpalu. 

Na ploše 500 mse nachází 40 jistících linií a více než 120 lezeckých cest různých obtížností. V nejvyšším bodě stěna dosahuje 10 m. Kromě lezecké stěny různých profilů je součástí služeb pro návštěvníky obchůdek s lezeckými doplňky, malá boulderovka, šatny se sociálním zařízením, bar, půjčovna lezeckého vybavení a tělocvična, ve které se mohou konat také cestovatelské přednášky, metodické semináře, lezecká promítání, výstavy i koncerty.

Lezecké centrum Wall street Tendon je určeno pro sportovní lezce i širokou lezeckou veřejnost. Pořádá lezecké kroužky pro děti a mládež, skupinové a individuální tréninky pro začínající i pokročilé lezce, narozeninové oslavy či teambuildingové akce. Lézt na laně totiž mohou úplní začátečníci a děti již od 3 let věku. Lezecké centrum tak nabízí zázemí rodinám s dětmi, rekreačním i sportovním lezcům.

Veškeré lezecké kurzy, tréninky i kroužky jsou vedeny zkušenými instruktory. Před lezením na stěně je bezpodmínečně nutné seznámit se podrobně s provozním řádem stěny a řídit se jím.

Otevírací doba:

Po-Pá od 16 - 21 hod.

So-Ne od 10 - 21 hod. 

1458458652472054820744132873021n-6504786bd9.jpgRozhovory

Zajímavosti

Firemní teambuildingové akce

Plánujete ve Vaši firmě teambuildingovou akci? Přijďte k nám do Lezeckého centra Jihlava!

Lezecké kroužky v Lezeckém centrum Jihlava

V Lezeckém centrum Jihlava probíhají během celého školního roku lezecké kroužky pro děti od 4 do 15 let.

Umělá lezecká stěna v Jihlavě - Vyzkoušejte něco nového!

Vždycky jste si to chtěli vyzkoušet, ale nebyla vhodná příležitost? Máte sportovního ducha a rádi zkoušíte...