Hotel U Martina Praha se nachází u Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova a Malé Strany v historickém centru Prahy, 1,5 kilometru od Pražského hradu a 1 kilometr od Karlova mostu.


V blízkosti hotelu se nachází nákupní centrum Nový Smíchov s více než 100 obchody, malebná Malá Strana, Karlův most, Pražský hrad, a Národní divadlo. Procházkou se snadno dostanete také na nedaleký Žofín, Střelecký ostrov, i třeba Kampu, rodiště Jana Wericha. Přímo u hotelu jsou Petřínské zahrady s rozhlednou, připomínající zmenšenou Eiffelovu věž.

A tramvajová zastávka Arbesovo náměstí je pouhých 150m od hotelu, nedaleko je také stanice metra "Anděl". 

Recepce hotelu je k dispozici hostům do 21 hodin. Recepční Vám objednají taxi za pevnou cenu, rezervují celodenní výlety, nabízí mapy, pohledy a jízdenky na MHD.

 

Pokoje hotelu jsou klimatizované se sprchovým koutem nebo vanou, fénem, TV s plochou obrazovkou, minibarem, bezpečnostním trezorem, bezplatným Wifi a zařízením na přípravu kávy a čaje.

V hotelu jsou k dispozici dvě restaurace Zubajda a Atrium – zimní zahrada, bezbariérový přístup, kde mají hosté hotelu 15% slevu a jsou servírované pokrmy české i mezinárodní kuchyně, steaky, hamburgery a čepuje se Pilsner Urquel z tanku.

Bohaté snídaně formou bufetu se podávají v Atriu.

Cestujete-li autem, rádi Vám zajistíme rezervaci v soukromé garáži (cena za jedno parkovací místo za den 300 Kč, nutná rezervace předem s možností dobíjení alektroautomobilů).

Vybavení hotelu:

 Restaurant  Breakfast  Barrier-free access
 Parking  Free WiFi  Airport Taxi
 Pet Friendly  Family Rooms  Non-smoking Rooms
 Bar  Express Check-in/Check-out  Air conditioning