Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.


Uprostřed jihošumavských lesů stojí v malebném rodišti pánů z Růže přímo na břehu řeky Vltavy náš rodinný hotel a tradiční restaurace U Martina s romantickým výhledem na hrdý hrad Rožmberk.

Našim hostům po celý rok nabízíme jedinečnou možnost poznat poctivou kuchyni jižní Šumavy a regionální produkty stejně jako kvalitní ubytování s dlouholetou tradicí v chráněné kulturní památce bývalé rožmberské konírny.

 

V rámci našich služeb mají hosté hotelu U Martina k dispozici wellnes studio i hotelové infocentrum, jehož personál je vždy připraven pomoci Vám v plánovaní Vašich toulek jižní Šumavou.

Sportovně založení hosté při splouvání Vltavy a poznávání našeho regionu rovněž ocení naši půjčovnu lodí, raftů a elektrokol.

Hotel U Martina je jak ideální základnou pro turisty či rodiny s dětmi na poznávacích dovolených,tak díky kapacitě a službám i tím nejlepším místem pro pořádání firemních akcí, teambuildingů a oslav.

 

 

Pokoje jsou vkusně zařízené a je v nich dostupné Wi-Fi připojení.

Hotel U Martina má vlastní hlídané parkoviště, které je určené výhradně pro hosty hotelu. Kola, kanoe a rafty si lze pronajmout přímo v hotelu.

Vybavení hotelu:

 Restaurace Doprava Rychlé odbavení
 Parkování WiFi zdarma Nekuřácká restaurace
Snídaně Domácí mazlíček Nekuřácké pokoje
 Bar Infocentrum  Wellness