Každý den lidé kupují služby nebo produkty, které nabízíte. Bohužel pro Vás je koupí na jiném webu, než je ten Váš. Dovolte nám přivádět zákazníky na Váš web.


Náš ideální zákazník je podnikatel, OSVČ, ideálně řemeslník nebo prodejce služeb, který potřebuje více prodávat pomocí svého webu. 

Aby mohl více prodávat již druhý den, zajistíme mu PPC reklamu, pomocí které se bude zobrazovat nahoře ve vyhledávačích nad přirozenými výsledky.

Následně s pomocí SEO dostaneme jeho web na horní pozice vyhledávačů mezi přirozené výsledky hledání. Tam se bude zobrazovat na klíčová slova charakterizující jeho nabídku a on tak bude podstatně více prodávat, než kdyby tam nebyl. 

Ideální zákazník by neměl mít problém investovat 3.000 - 9.000 Kč/měs. po dobu cca 4-6 měsíců. 

Již za tuto cenu se totiž při dlouhodobější spolupráci dá ve vyhledávačích postupně na některá klíčová slova s rozumnou hledaností vystoupat až na TOP 10.

Naši SEO specialisté, analytici, copywriteři a linkbuildeři, ti všichni dohromady udělají všechno aby dostali váš web co nejdřív na horní pozice vyhledávačů a zvýšili tak Vaše příjmy.

Nevěříte? Tak se podívejte se na naše reference. Od roku 2006 jsme dostali na horní pozice stovky firemních webů.