Milujeme SVOBODNÝ ŽIVOT ve smyslu úlevy a možnosti být sám sebou. Naše společná cesta trvá víc jak deset let a během té doby vzniklo mnoho aktivit, které mají jediný cíl - přinášet radost, úlevu a nové možnosti každému, kdo chce najít sám sebe.


Osobní rozvoj 21. století je cesta s metodou JIH® a ta jako taková dává nový rozměr životu v jeho jednoduché podobě. Složitost nech za dveřmi a přijmi jednoduchost tvé cesty. Není proč se omezovat a trápit, život je cesta a ty jsi cílem. Kurzy, produkty, ale hlavně možnost naučit se metodu JIH® pro tvé vlastní potřeby a také pro ostatní, kterým možná chceš také pomáhat.

Ing. Hanka Mokrá, PhD. BCST.

Autorka terapeutické metody JIH®, autorka cvičení CPT-M, 

Jarka Matušková

Autorka terapeutické metody JIH®, autorka Automatické kresby diagnostické metodou JIH® a dalších projektů

Setkali jsme se před více jak 10 lety, kdy jsme si navzájem pomáhali řešit životní situace. Hanka vystudovala Kraniosakrální biodynamiku ve švýcarském institutu, já jsem prošla metodou SRT. Společně jsme naše zkušenosti propojili na našli vlastní způsob používání energií v jednoduchosti. Metoda JIH – Jasné Informace Hned emočním naciťováním byla shrnutím naší cesty a svém pojmenování dostala v roce 2014. Od roku 2015 má svou ochrannou známku.

Své zkušenosti jsme předali 30 terapeutům metody JIH, kteří pomáhají společně s námi lidem ve všech oblastech života.

Vedeme kurzy osobního rozvoje metodou JIH, vytvořili jsme pomoc v podobě osobního rozvoje www.seberozvojzdarma.cz 

Využili jsme našich znalostí a vytváříme originální výrobky pro podporu záměru v energii života. Naše výrobky prodáváme na www.eshop.freli.cz