Cyklus inspirativních setkávání. Byznys klub chce zvýšit zájem o aktivní život a kulturu v Jihlavě
Představte si červený gauč u Krause, nebo originální křesílka Karla Šípa v České televizi. Tak takovou malou show v podobě povídání na vybrané téma okořeněné návštěvou někoho, kdo má k tématu co říci. I to je cyklus inspirativních setkávání právě v Jihlavě.

Dvanáct inspirativních osobností čeká Byznys klub v následujících měsících v na různých zajímavých místech v Jihlavě. A to vždy poslední čtvrtek v měsíci. 

Kateřina Vašků tedy předá na Byznys klubu žezlo lidem, které ji v Jihlavě nějakým způsobem inspirovali, motivovali nebo byli hnacím motorem pro kreativní byznys. Důvod? Jde především o vytvoření komunity, která může i nemusí být základním kamenem pro vznik infrastruktury k obnovení malého a kreativního podnikání na území Jihlavy.

“Projekt řeší zejména celospolečenský problém vygenerovaný pandemií, a to pokles úrovně vědomí společnosti způsobené sníženým zájmem o aktivní život a kulturu obecně. Sekundárně přispívá k nastartování lokální ekonomiky podporou vzniku nových příležitostí pro mladé, začínající podnikatele, či podnikatele znovu vstupujících na trh,” vyjádřila se Kateřina ke vzniku Cyklu inspirativního setkávání.

Cyklus zároveň vytváří network osobností, která se svými aktivitami zasazuje o zvýšení postavení Jihlavy na úrovni České republiky, čímž naplňuje společný záměr s vedením města.

Byznys kluby se budou konat každý čtvrtý čtvrtek v měsíci od 18. hodin v prostoru specifickém pro dané téma. Cena je 199 korun a počet míst je omezený na deset. 

Vstupenku lze zakoupit on-line, prostřednictvím City.cz

Přijďte společně tvořit platformu inspirace pro celé naše krajské město. Objednejte si vstupenku. Všechna témata a pozvánku na každé z nich najdete zde


Byznys klub s Kateřinou je Kateřiny osobní platformou, která SPOJUJE. Spojuje lidi, témata, a prostor. Inspiruje, motivuje, vytváří. A protože celoživotní...

734 862 225Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: