Zarezervujte si exkurzi či objednejte stáčený zlatavý mok v pivovaru Horác
Vychutnejte si pivo stáčené přímo v pivovaru. Jihlavský minipivovar Horác nabízí hned čtyři druhy piv. Ty si navíc můžete objednat dopředu on-line na přesný termín vyzvednutí. A výrobu piva v moderním pivovaru v krajském městě Vysočiny můžete vidět i na vlastní oči - stačí si zarezervovat on-line termín prohlídky.

V jihlavské čtvrti Bedřichov se lidé musí mít skvěle. Minimálně od chvíle, kdy zde v roce 2015 vznikl pivovar Horác. Protože kde se pivo vaří..., jak připomíná i staré české pořekadlo, tam se i skvěle daří. 

Vychutnat si pivo navařené v jihlavském minipivovaru můžete i doma či třeba na chalupě nebo oslavě s přáteli. Pivovar totiž stáčí čtyři druhy zlatavého moku do PET lahví. Navíc, si pivo můžete nyní objednat k vyzvednutí také on-line přímo na City.cz

Po kliknutí na tlačítko "rezervovat" nad tímto článkem, si vyberte druh a množství, které požadujete a následně si v kalendáři zvolte termín a čas vyzvednutí. Do poznámky pak můžete čas vyzvednutí upřesnit. 

Pivní fajnšmekři pak jistě uvítají možnost si i výrobu piva v tomhle mladém pivovaru prohlédnout. Termín prohlídky exkurze si rovněž mohou zarezervovat na City.cz on-line


Příběh Horáckého pivovaru se píše od roku 2015, kdy jej založila parta přátel, která má dlouholeté zkušenosti s pivovarnictvím, v kraji Vysočina.

731 635 140Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: