110 Kč


Rozpumpujte tepovku a dobrou náladu! Zarezervujte si své místo na skupinové lekci
Udržovat se v kondici, to je v době sedavého zaměstnání snad ještě důležitější, než kdy dříve. Navíc je jasně dokázané, že sport je nejsnadnějším receptem na dobrou náladu. Cvičení ve více lidech ve skupinové lekci vás navíc zdravě vyhecuje.

Jak vyladit tělo do plavek a udržet se ve skvělé kondici? Jinak, než pohybem to nepůjde. Chcete zhubnout nebo formovat postavu? Nechcete přitom chodit do klasického fitka a bojovat s činkami? Ve Slim studio Olomouc pro vás prostředí s domácí atmosférou a moderním vybavením, kde vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů. 

Vybrat si můžete jumping - dynamické aerobní cvičení naspeciálních trampolínkách, vedené vyškolenými trenérkami. Zvolit ale můžete také kruhový trénink - intenzivní intervalové cvičení, během kterého na několika stanovištích procvičíte celé tělo. Trenér vám bude stále k ruce, tudíž je lekce vhodná i pro začátečníky. Vyzkoušíte si při něm i různé pomůcky jako činky, kettlebell, agility žebřík, balanční podložky a jiné. 

Vyzkoušet můžete i intenzivní kardio workout, během kterého spálíte až 600 kalorií. Nečekejte, popadněte lahev vody a jdeme na to! Počet míst je omezen. Zarezervujte si své místo na lekci on-line!


Výmluvy nespalují kalorie! Už neváhej a přijď do SlimStudia, kde ti pomůžeme dosáhnout tvých cílů.

+420 773 23 33 23Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: