Protáhněte tělo, tužte svaly i relaxujte v parní sauně či na masáži
Chcete se hýbat v moderním fitness prostředí, kde to voní, jsou tu moderní sportovní stroje a stále milá obsluha? A to není všechno. Po cvičení si dejte třeba parní saunu. Tady můžete využít speciální wellness večery při svíčkách s občerstvením plném vitamínů…

Fitness? Zapomeňte na klasickou propocenou posilovnu plnou činek a "hran". Jistě, nabušené svalovce tu potkáte taky, ale hned při první návštěvě Vás asi nejvíce zaujme přijemné, skoro až domácí prostředí a útulnost interiéru. Samotné fitness je rozděleno do několika samostatných cvičících i relaxačních zón. Nechybí ani dětský koutek nebo možnost posezení v kavárně. 

Milovníky kávy jistě nadchne špičkový stroj, který je zde k dispozici a uvaří vám před nebo po tréninku kvalitní italskou kávu. A pokud si nestíháte připravit něco k jídlu a po tréninku vám vyhládne, seženete tu zdravé stravování do krabiček s sebou.

Kromě moderního sportovního zázemí máte neustále k ruce odborníky – trenéry, kteří rádi s úsměvem na tváři pořadí. Fitness lekce jsou rozmanité. Můžete si vybrat od pilates, kruhových tréninků a TRX až třeba po jógu nebo spinning.

Majitelka DoubleDrive fitness přitom lekce pravidelně doplňuje a nabízí zde také trochu netradiční cvičení.

„Kdo nemá čas, může využít i elektro - cvičení Miha Bodytec, na kterém máte už po pár minutách svaly vytrénované jako kdybyste byl na skoro hodinové lekci,“ vysvětlila Pavla Křížová, která nejen pro členy svého fitness klubu pravidelně pořádá také různé akce, například sportování pod širým nebem nebo výlety na kolech či projížďky na in-line bruslích. 

Pokud jste doteď váhali, nemusíte. Vaše váha je vaše volba. Začněte už dnes a ne zítra. 
Fitness s vybavením prvotřídní značky Star Trac. Nabízíme posilovnu, cardio, skupinové lekce, Spinning®, pilates či jógu. Provádíme masáže. K dispozici...

 Benefit: Požádejte na recepci obsluhu, aby vaše klubové členství převedla na vaši Citykartu a zbavte se další vstupní karty v peněžence!

+420 722 114 212Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: