700 Kč


Objednej si voucher do barberu DIE HARD PRAGUE, kde tě vystříhají z předsudků!
Říkáš si při pohledu do zrcadla, že by to chtělo změnu? Nebo prostě jen tě běžné kadeřnictví nudí a rád bys zkusil něco nového? Objednej voucher do barberu DIE HARD PRAGUE, kde se tě ujmou profíci, kteří umí skvěle vystřihnout styl. Věnovat můžeš voucher také jako neotřelý narozeninový či vánoční dárek.

Tenhle pražský barber není o kravatách a nažehlených košilích. Tenhle pražský barber není bezduchá frenšíza v obchoďáku. Tenhle pražský barber totiž založili nadšenci do všeho, co nezavání stereotypem, všedností, nudou nebo dokonce přetvářkou. 

Tady můžeš čekat dávku nekompromisní upřímnosti, vtípků, a hlavně stylu, kterým Ti mistři s břitvou a nůžkami v ruce odhalí Tvou osobnost.

Objednej si voucher v hodnotě 1000,- Kč, který proměníš za klasický střih, úpravu vousů, holení hot towel, úprava kontur a obočí, masáž a mytí hlavy, na uvítanou dostaneš i panáka whisky.

Ani o tři stovky levnější varianta rozhodně taky není k zahození: obsahuje klasický střih, masáž a mytí hlavy a nepřijdeš ani o whisky. 

Dárkový poukaz v tomhle barberu si můžeš objednat on-line. Hned teď a tady. Tak vystup ze starých zvyků a zkus něco nového. Nebo věnuj hodinu péče v DIE HARD PRAGUE jako dárek. 


Tradice a pravidla nám nikdy tak moc nevoněla. Vždy jsme byli spíš na straně rebelů než slušňáků. S tímhle přístupem jsme založili Die Hard, místo, kde...

602 675 371Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: