Nejstarší jihlavská pizzerie láká na nejnadýchanější těsto široko daleko. Pod věží jako z šachovnice
Milovníci pizzy z kyprého těsta si tady přijdou na své. Už bezmála třicet let v jihlavské Pizzerii Rosa připravují pizzu, která nepodléhá módním trendům. V nejstarší jihlavské pizzerii v blízkosti historické brány, pečou jako jediní "buchtovou" pizzu. Objednat si ji můžete i on-line přímo na City.cz.

Turisté, křižující historické památky krajského města Vysočiny ji nemohou minout. Koho? Přece Bránu Matky Boží, která připomíná věž, jako z šachovnice. A hned v sousedství už léta připravují pizzu s tím nejtlustším těstem v celé Jihlavě. 

Pizzeria Rosa se ukrývá pod klenutými stropy v přízemí jednoho z historických domů. V jednoduchém, ale účelném interiéru vám připraví pizzu s tradičním výběrem oblohy.

Od jara do podzimu pak návštěvu může zpříjemnit posezení na předzahrádce v klidné ulici, s výhledem na jednu z historických dominant Jihlavy. Pizzerie nabízí také rozvoz.  

Využít můžete také objednání on-line zde s vlastním vyzvednutím či rezervací místa v restauraci. 

V pizzerii Rosa vydávají a samozřejmě i akceptují Citykarty. Při jejím předložení vás čeká odměna v podobě slevy 10% na jakoukoliv objednávku. 


Italské speciality a alkoholické i nealkoholické nápoje, 26 míst k sezení, v letních měsících možnost venkovního posezení, bohatý výběr alko i nealko nápojů,...

 Benefit: Při předložení Citykarty sleva 10% na jakoukoliv objednávku.

732128140Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: