Kupte si předem VIP voucher na food festival a nečekejte ve frontě
Milujete chodit mezi food tracky, nasávat vůně a atmosféru čerstvých jídel, ale nebaví vás na fantastické gastro zážitky stát frontu? Prostřednictvím našeho rezervačního systému si můžete koupit vouchery na první dva food festivaly, které pořádá v průběhu jara v Jihlavě a Lukách nad Jihlavou agentura P-TEAM.

Jako první nás čeká Velikonoční pré, a sice 17. dubna v Lukách nad Jihlavou. Následuje Den s Enviropolem, který se odehraje na fotbalovém stadionu FC Vysočina v neděli 22. května. 

Tři hodnoty voucherů

K dispozici jsou celkem tři hodnoty voucherů, a sice za 299, 499 a 999 korun. „Pro vouchery jsme se rozhodli z toho důvodu, že na naše festivaly chodí spoustu lidí proto, aby strávili čas na festivalu aktivně a nestáli ve frontách, které se občas zkrátka tvoří a proto všem gastro nadšencům nabízíme možnost voucherů díky kterým budou mít vždy u našich food tracků přednost. A dalším neméně důležitým důvodem je významně snížit plýtvání na jednodenních akcí, které je v tuto chvíli neudržitelné. Pro návštěvníka je to takový “VIP vstup”, usmála se hlavní organizátorka food festivalů Lucie Matulová.

Poukaz k dispozici tady.

Inovativní gastro zážitky

Na food festivalech pořádaných agenturou P-TEAM čekejte inovativní gastro zážitky, které se z celé České republiky sjedou na jednom místě. V nabídce budou nejen burgery, ale také pasta v parmazánovém bochníku, waffle, španělské churros, rolovaná zmrzka, exkluzivní hranolky, makrely na prkně, červi, exotické míchané drinky nebo víno z rodinných vinařství a spoustu dalšího.

„Jako vždy nabídneme tradiční i netradiční jídlo a pití, které chcete ochutnávat zas a znova. Zakoupením voucheru dopředu mohou gastromakeři lépe plánovat svoji nabídku a zásobování, proto na našich festivalech dostanete vždy čerstvé a za dostupné ceny i v této pro mnohé náročné době," uzavřela Lucie Matulová. Další termíny food festivalů budeme postupně přidávat. Novinkou je také to, že termín festivalu bude finálně potvrzen až v momentě, kdy bude v předprodeji vydáno minimální množství voucherů pro zajištění udržitelnosti celého konceptu a Vy tak budete moci zažívat ty nejlepší festivaly v Česku. 


Ambicí skupiny P-TEAM je posouvat společnost, a to směrem k otevřenější budoucnosti. Dílčím cílem je vytvářet a podporovat aktivní komunity lidí, které...

+420 724 935 533Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: