Hejbněte kostrou a tužte svaly! Na Bedřichově ze sebe dostanete maximum
Být fit, to se nenosí jen v létě, ale po celý rok. Skvělý pocit z dobře fungujícího těla a čisté hlavy je k nezaplacení. A když je třeba za to vzít, kondice se vyplatí. Své o tom ví i jihlavští hráči amerického fotbalu Vysočina Gladiators, kteří právě ve Fitpeople na Bedřichově rovněž trénují.

Jasně, odmakat si to musíte sami. Život je boj. Ale odměnou je skvělý pocit, zdravé tělo a někomu i lichotící obdivné pohledy na vyrýsovanou figuru. 

Příslovečnou mekkou, kdo to myslí s udržováním kondice vážně, se v Jihlavě stalo fitness Fitpeople na jihlavském Bedřichově. Do okrajové čtvrti Jihlavy není problém přijet protáhnout tělo i autem, přímo před fitkem je prostorné parkoviště. 

 

Využít můžete skupinové lekce vedené instruktorem, jako je třeba TRX, Pilates či kruhový trénink, nebo si prostě naložit v "bušírně" podle sebe, jak je libo. 

"Domluvte si trénink a začněte hned. Když vydržíte a budete trénovat dvakrát týdně, za tři měsíce bude již cvičení pro Vás neodmyslitelnou součástí Vašeho života. Držíme palce, vydržet se vyplatí," vzkazují profesionální fitness instruktoři Fitpeople. 

Ostatní už je na Vás. 

 


Fitness Fitpeople, fitness s jedenáctiletou tradicí. Posilovny jsou vybaveny stroji značky Nautilus a Precor a představují tu nejvyšší kvalitu.

 Benefit: Při nabití Citykarty kreditem nad 5.000,- Kč sleva 30% na vstup do fitness, sporty a solárium a sleva 10% na zboží na baru. Při...

774 439 244Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: