500 Kč


Dárek, co vyžene stres a navodí pohodu? Věnujte voucher do SaunaBaru
Milovníci saunování to potvrdí. Jakýkoliv kopec starostí je poloviční, když člověk vyjde skvěle zrelaxovaný ze dveří sauny. Ta spolehlivě vyplaví nahromaděný stres a dodá nový elán. Pobyt v sauně navíc můžete věnovat i jako dárek!

Přemýšlíte, čím letos udělat radost k narozeninám, Vánocům nebo u příležitosti důležitého výročí? Nebo prostě jen tak potěšit své blízké? Pokud se rádi oddávají saunování, máte jasno. 

V jihlavském SaunaBaru si užijí dosytosti hned z několika typů saun, začátečníkům navíc zkušený a ochotný personál rád poradí. Zakoupit on-line si můžete voucher v hodnotě od pětiset korun až do dvou tisíc.

Po on-line vytvoření objednávky Vám automaticky na e-mail přijou instrukce k úhradě platby jednoduše pomocí QR kódu. A jakmile bude Vaše objednávka zaplacená, na e-mail Vám přijde voucher. Ten stačí darovanému nasdílet, nebo přeposlat.

Není nutné jej tisknout - pro odbavení stačí voucher předložit na displeji mobilního telefonu. Voucher má platnost 6 měsíců od objednání. 


Tři druhy saun a nabídka relaxačních masáží.

 Benefit: Na první návštěvu s vlastní Citykartou sleva 10%, následně je Citykarta kreditová vstupenka s výhodnějším vstupným. Citykartu...

+420 733 209 540
Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: