199 Kč

250 Kč


Znovu roušky? Pořiď si tu s logem Fitpeople a věnuj je i těm, kteří je potřebují nejvíce!
Jihlavské fitness Fitpeople připravilo s dalšími pomocníky už na čtyři tisíce roušek pro charitativní organizace. A nyní dává do placu další várku. Zakoupením roušky s logem svého oblíbeného fitka podpoříte jeho provoz v nelehké době. Navíc, můžete zakoupit libovolné množství a to věnovat konkrétní organizaci. Třeba babičkám a dědečkům v domově pro seniory.

Fitpeople znovu otevřelo. Nemusíte tak zahálet a dát si do těla. Roušky jsou ovšem stále nezbytné... 

Bez roušek se ještě nejméně pár týdnů neobejdeme a zatím bez nich není možné vytáhnout paty z domu. Přitom pro řadu lidí jsou stále nedostatkovým zbožím. V nemocnicích, domovech pro seniory i charitativních organizacích je jich často stále nedostatek. 

Jihlavské fitness Fitpeople se proto rozhodlo pomoci a vy můžete také! Nyní je možné zakoupit roušky s logem oblíbeného jihlavského fitness. Jak pro sebe, tak můžete i libovolné množství objednat s věnováním libovolné organizaci v Jihlavě a okolí. A zakoupit on-line si můžete také měsíční členství ve Fitpeople. 

Vámi zakoupené roušky pak doručí organizaci osobně majitel jihlavského Fitpeoplu Zdeněk Štrof. "Roušky, které připravujeme, jsou bavlněné, dvojité i s kapsou, které se běžně na trhu prodávají za 250,- korun," uvedl majitel fitness Fitpeople. 

"Šili jsme je s společně s módní návrhářkou Šárkou Moravovou v jejím salonu a také Ivou Sedlákovou z jihlavské dílny pro panenky Mibebe, ta tiskla i loga a pomáhala také Pavla Paseková z jihlavské kavárny Paseka," vzpomněl šéf Fitpeoplu i na pomocníky. 

Objednat je nyní můžete on-line levněji, a to za cenu 199 korun za kus. Jak pro sebe a své blízké, tak i pro ty nejpotřebnější ve Vašem okolí. Už víte, komu pomůžete?

Pokud se rozhodnete objednávku věnovat, prosím, uveďte do poznámky při objednání název organizace, kam objednané roušky z Fitpeoplu zamíří.

Po objednání obratem obdržíte e-mailem platební údaje k úhradě objednávky. Pokud objednáte alespoň dva kusy, můžete si roušky nechat zaslat domů - v tom případě do poznámky při objednávce uveďte Vaši adresu. Roušky je po objednání on-line možné také vyzvednout a uhradit přímo ve Fitpeople nad Billou. 


Fitness Fitpeople, fitness s jedenáctiletou tradicí. Posilovny jsou vybaveny stroji značky Nautilus a Precor a představují tu nejvyšší kvalitu.

 Benefit: Při nabití Citykarty kreditem nad 5.000,- Kč sleva 30% na vstup do fitness, sporty a solárium a sleva 10% na zboží na baru. Při...

776090829Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: