Skvělé nápady zamíří do Olomouce. Startupy a inovace zabojují o úspěch na UP Business Campu
Na 9. ročníku konference UP Business Camp proběhne souboj startupů a inovativních týmů. Ty mohou vyhrát ceny v hodnotě více než sto tisíc korun a vyplout tak snadněji do světa businessu. Partnerem akce je také City.cz.

Mladí podnikatelé, startupy a inovativní týmy mají možnost na konferenci UP Business Camp, která proběhne 20. 11. 2021, soutěžit v rámci souboje startupů o nejlepší elevator pitch. Co to znamená? Ve dvou minutách představí svůj nápad před zkušenou porotou.

Soutěž již čtvrtým rokem pořádá olomoucký Startup Klub. Ve spolupráci s CzechInvestem bude pro soutěžící připraven workshop na prezentační dovednosti, který letos povede Tomáš Staněk. Ten pomůže soutěžícím v dopoledních hodinách dopilovat jejich prezentace. Všichni účastníci souboje se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Finanční podpora i mentoring a koučink

Vítěz dostane příležitost představit svůj projekt před investory v rámci prestižní akce Okresní hospodářské komory. Budou si také moct vybrat svou hlavní výhru.

Buď zvolí projektový/brandový web v hodnotě do 70 tisíc korun od hlavního partnera soutěže, ESMEDIA Interactive, nebo si zvolí super akcelerační program pro startupové projekty sestávající z celkem 30 hodin mentoringu a koučinku v pěti různých oblastech (business development, digitální brandbuilding, výkonnostní marketing, právní minimum, prezentační dovednosti) v celkové hodnotě 45 tisíc od pořadatele soutěže Startup Klub.

Pokud si netroufáte přihlásit se do souboje startupů, tak určitě navštivte UP Business Camp alespoň jako účastník. Najdete zde inspiraci v nabitém programu, který slibuje velice zajímavé přednášky plné inspirace a příběhů.

Jedním z letošních řečníků bude například Miroslav Kubíček ze společnosti Woox. Dalším speakrem bude Lukáš Medek z firmy Šufan, která vyrábí ořechová másla a granolu. Ondřej Horák se podělí o to, jak ho syndrom vyhoření dovedl k založení firmy OfficeFitness.

Nebude chybět ani vítěz letošního ročníku soutěže Podnikavá hlava, firma Festada, kterou představí Dominika Sokolová. Na programu konference je i panelová diskuse na téma "Podnikání v malých a velkých městech", kde vám představíme možnosti pomoci s rozjezdem podnikání v Olomouckém kraji.

Diskutovat o tom budou Lucie Krystková z ICOK, Tomáš Vlasák s CzechInvestu, Petr Kubečka z VTP a Pavel Sedláček s ESMEDIA Interactive a Startup Klubu. Vstupenky na konferenci lze zakoupit zde.

UP Business Camp již tradičně pořádá Vědeckotechnický park, letos jej podporuje DŮM U PARKU, v jehož prostorách se konference koná. Nad celou konferencí převzal záštitu Olomoucký kraj.


Autor: ( red)Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: