Portál City.cz se mění! Tady jsou tři novinky, o kterých byste měli vědět  City
  05.09.2019

Portál City.cz se s příchodem podzimu mění do inovované, přehlednější, dynamičtější podoby. Těšit se můžete i na nové rubriky. Portál však ještě stále ladíme, omluvte tak případnou dočasnou nefunkčnost některých sekcí webu. Děkujeme za pochopení. Tým City.cz

Pestřejší a nadčasovější obsah z krajských měst, ještě větší zapojení čtenářů do tvorby obsahu. Portál City.cz nově nabízí na jedné homepage více možností! Tady jsou tři nejdůležitější změny, které City.cz a jeho služby otevírají ještě více uživatelům:

1. zjednodušení vkládání pozvánek na akce

Víte o zajímavé akci, nebo ji dokonce pořádáte? Zjednodušili jsme ještě více vkládání akcí, pozvánku vložíte na pár kliknutí. K tomu slouží nové tlačítko „vložit“ v pravém horním rohu stránky. Vložit pozvánku na akci můžete třeba rovnou nyní zde. Bez registrace! 

Obsah vložený čtenáři, bude nově uveřejněn na homepage v rubrice nejnovější příspěvky uživatelů ihned po uložení - podobně jako třeba na facebooku! Akci nyní vložíte pohodlněji i z mobilu. 

2. akce i benefity na jednom místě. Na co máte náladu?

Vyhledávač na homepage jsme přesunuli. Naleznete díky němu nejen jakoukoliv akci na City.cz, ale i výhody, které vám přináší věrnostní program Citykarta, do kterého je zapojena již bezmála stovka skvělých regionálních podniků.

Pokud podnikáte, informace o Vaší firmě můžete uveřejnit v katalogu firem zdarma, tak jako doposud. Profily firem, které se stanou novými členy City.cz, jsou navíc nově uveřejněny na homepage přímo pod vyhledávačem.

3. příběh prodává

Chcete být součástí komunity skvělých lokálních firem? Využívat věrnostní či on-line objednávkový (rezervační) systém pro vaše zákazníky? Zaujměte zákazníky příběhem vašeho podnikání. Využijte novou nabídku členství. Více informací na www.city.cz/vitejte

Stále ještě ladíme vzhled (a to i pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech). Přidáváme postupně nové rubriky a další vylepšení...ale o tom zase někdy příště. Máte sami námět na vylepšení City.cz? Dejte nám vědět! Napište nám na podpora@city.cz!


Autor: Michal Kolařík

Novinář, copywriter, hudební textař. Zakladatel portálu City.cz. Projekt, ještě pod názvem Jihlava City, získal 3. místo v soutěži Rozjezdy roku 2015 v Kraji Vysočina.
Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: