Máte zavřený obchod? Nabídněte své zboží či služby on-line na City.cz!  14. 04. 2020

Zavřené obchody už několik týdnů dusí ekonomiku. Nabídněte Váš sortiment či služby on-line! Na City.cz nově můžete nabídnout objednání Vašich produktů, služeb i třeba voucherů. Navíc zcela zdarma.

Některé podniky, například restaurace nebo bary, se už přizpůsobily. Objednávky přijímají online a rozváží až ke klientovi domů. Podobně, jako třeba jihlavský Black Wall Caffe & Cocktail Bar. Na City.cz si zákazníci nyní mohou objednat on-line drink z nabídky a nechat si jej dovézt přímo barmanem až před dům.

Novou službu na City.cz mohou využít všichni podnikatelé a obchody. Navíc zdarma a bez jakékoliv provize! Zákazníkům můžete umožnit i platby kartou a to nyní rovněž bez poplatku přes platební bránu ThePay.

Stačí si založit účet a projít průvodce nastavením krok za krokem. Do 24 hodin s Vámi pak technická podpora dořeší detaily a můžete začít prodávat on-line. A je jedno jestli drink, pečivo, kávu, nebo jakýkoliv jiný sortiment. Nabídnout můžete i předplatné ve formě poukazů pro zákazníky, kteří Vám tak mohou vyjádřit podporu.

Nabídku Vašich služeb či produktů si navíc poté můžete vložit přímo na Váš web, dostupné pak budou také v profilu Vaší firmy na City.cz. 

Navíc, Vaši nabídku zviditelníme i na City.cz, podobně jako třeba zde. A nasdílíme ji i na sociální sítě, kde nás sledují desítky tisíc uživatelů. 

Další krok k zákazníkovi je teď na Vás. Zde si nastavte on-line objednávky pro svůj podnik.

V případě, že budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte kdykoliv technickou podporu: podpora@city.cz nebo mobil 605 933 807. 

 
Autor: ( red )Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: