Překvapte svou lásku na Valentýna! Soutěžili jsme o romantické setkání při svíčkách s dechberoucí květinouSoučástí prostoru pro oddych a posezení třeba u kávy je i květinka se spoustou dekorativních prvků pro zkášlení bytu či domu.  Jihlava
  07.02.2019

Už se stává tradicí slavit v únoru Valentýna, svátek lásky a náklonnosti mezi partnery. Je to den, kdy si zamilovaní věnují dárky, květiny, cukrovinky a pohlednice s tematikou srdce, jako symbolu lásky. A také svůj čas, pouze jeden pro druhého.

Nejen k svátku zamilovaných může patřit romantické posezení a krásná květina. Kavárna posezení U Vážky nabízí jak příjemné chvíle u kávy s vůní květin v pěkném prostředí, tak také skvělé občerstvení po celý den. Vynikající dorty, poháry, sušenky, studenou kuchyni, tapas a také mnoho bezlepkových dobrot. Pořádají zde dětské oslavy a narozeninové party.

Příjemný interiér přízemí domu v Brněnské ulici, v těsné blízkosti centrálního jihlavského Masarykova náměstí, navíc dokrášluje květinářství Danubia, kde s láskou uvážou zajímavou a netradiční kytici. Zákazníkům nabízí květinové vazby pro každou příležitost, sezónní dekorace a výzdobu interiéru, ale také široký sortiment keramiky, ručně šité výrobky a dárky.

Portál City.cz spolu s kavárnou posezení U Vážky květinářstvím Danubia vyhlásil soutěž o romantické posezení při svíčkách.

Výherce mohl svého partnera překvapit pohoštěním, ke kterému patřilo: 

sýrový talíř, láhev vína z vinařství Nešpor dle vlastního výběru, sladké valentýnské překvapení s vůní květin, a slavnostní stůl doplní valentýnská květina v hodnotě 500 korun. Stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Soutěžní otázka zněla: V jaké datum se slaví Valentýn?

Správná odpověď byla: 14. února

Uzávěrka soutěže byla v pondělí 11. února o půlnoci. Výherkyní se stala Alena Tichá. Výherkyni gratulujeme a o výhře a způsobu jejího převzetí ji budeme informovat e-mailem.

Místo události: Úzká, Jihlava


Posezení U Vážky

Kavárna nabízí posezení u kávy, zákusky dorty, tapas, studenou kuchyni a mnoho bezlepkových a nízkosacharidových...
  • Líbila se Vám tato soutěž?
  • Zajímala by soutěž někoho z vašich přátel?
  • Máte co k soutěži říct? Využijte komentářů.

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: