Získejte zdarma vstupenku do Robinsonu při nabití City karty!

11.10.2017 - 30.11.2017 23:55
Počasí ven neláká, ale nechcete s dětmi sedět doma? Vyrazte do Robinsonu, největšího rodinného zábavního parku na Vysočině! Mezi spoustou atrakcí na děti čeká třeba i laserová střelnice, trampolíny, nafukovací lebka...nebudou vědět, co dřív! Pro držitele City karet si navíc rodinné centrum Robinson připravilo až do konce listopadu výhodnou nabídku!

Robinson byl většinu času na opuštěném ostrově sám a vyhlížel, až dorazí Pátek. Vy na pátek čekat nemusíte! Rodinný park Robinson má v Jihlavě otevřeno vyjma pondělí denně od desáté hodiny.  

Na ploše 2500 metrů čtverečních se v jihlavském Robinsonu nachází spousta originálních atrakcí, které jsou přístupné dětem, ale leckdy i dospělým. K nejoblíbenějším patří labyrint, laserová střelnice, air hokej, nafukovací lebka, trampolíny nebo autíčka. 

Vezměte děti za zábavou do největšího zábavního centra svého druhu na Vysočině! 

Vašim dětem zde rádi připraví nezapomenutelnou narozeninovou oslavu s animátorem, programem a výborným dortem. A když během dne plného pohybu vyhládne, nemusíte nikam daleko. Součástí centra je i restaurace, kde se můžete naobědvat nebo si dát jenom malou dobrotu či zmrzlinu.

AKCE pro držitele City karty: Za každou tisícovku vstupenka do Robinsona zdarma! Máte zájem?
V Robinsonu lze nově zakoupit jihlavskou City kartu! Cena karty je 50,-Kč. V Robinsonu ji lze nabít na jakoukoliv částku, minimálně však na 1000,-Kč.
AKCE platná od 17. října DO KONCE LISTOPADU je následující: Kdo si v této době zakoupí a nabije v Robinsonu jihlavskou City kartu – dostane jako bonus jednu vstupenku zdarma. Akce platí i pro držitele City karet vydaných dalšími partnery. 

Autor: (red )

Místo události: Pod Jánským kopečkem 5712/38,Jihlava


Rodinný park ROBINSON

Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina, kde se nacházejí desítky originálních...
  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: