Odměňte se dovolenou v jižních Čechách. V malebném Hotelu U Martina na břehu Vltavy
Ať už chcete vyrazit na kola, nebo sjíždět Vltavu či si prostě užít poklidnou dovolenou s rodinkou, v jihočeském Rožmberku si přijdete na své. Hotel U Martina v budově ze 13. století Vám k poznávání jihočeských krás poskytne dokonalé zázemí.

Hotel v historické budově se nachází přímo v centru města, v chráněné kulturní památce bývalé rožmberské konírny, na břehu řeky Vltavy. 

Na letní terase s obsluhou se budete moci při posezení kochat nádherným výhledem na krásnou jihočeskou krajinu a na hrad Rožmberk. Můžete také využít vyhrazeného místa na grilování a ohniště.

Ubytování v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou má i tu výhodu, že se tohle malebné městečko nachází přesně mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.

 

Ideální výchozí bod pro cyklistické vyjížďky, pěší tůry ale i sjíždění vltavy. Kola, kanoe a rafty si lze pronajmout přímo v hotelu.

Hotel U Martina má vlastní hlídané parkoviště, které je určené výhradně pro hosty hotelu. Pokoje jsou vkusně zařízené a je v nich dostupné Wi-Fi připojení. Vybírat z dostupných pokojů můžete on-line zde.

 

Hostům po celý rok hotel nabízí jedinečnou možnost poznat poctivou kuchyni jižní Šumavy a regionální produkty.

Návštěvníci hotelu U Martina mají k dispozici i wellnes studio a hotelové infocentrum, jehož personál je vždy připraven pomoci v plánovaní toulek jižní Šumavou.

Díky kapacitě a službám je hotel i vhodným místem pro pořádání firemních akcí, teambuildingů a oslav.

 

 


Hotel U Martina sídlí v zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí.

777 173 112Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: