Nechtěný módní hit. Objednejte si on-line bavlněné roušky až domů!
Kdybyste vloni utrousili, že letos "pofrčí" roušky, bez kterých nikdo neudělá z domu ani krok, asi by Vás kde kdo považoval za blázna. A ejhle, letos se z roušek stalo nedostatkové zboží. Objednejte si roušky on-line, s doručením až domů. Nabízí je třeba i krejčovská dílna Ramona z Klatov. Ta roušky dodala například i do pražského IKEMu.

Sehnat roušku, natožpak respirátor, to byl zpočátku vypuknutí současného nemilého stavu skoro nadlidský úkol. I týdny od počátku pandemické krize však kde kdo chodil jen s šálou kolem nosu a úst. 

Pokud chcete doplnit současnou rouškovou výbavu, v Ramoně v Klatovech každým dnem šije bavlněné ústenky tamní krejčovská dílna. Ty lze nyní objednat on-line z pohodlí domova

Cena jedné roušky je 70 korun. Vybrat si můžete s vázáním na mašli, nebo uchycením pomocí gumiček. Doručení je navíc díky České poště na dobírku zdarma.

Objednávat můžete zde. Vyberte si ze dvou druhů a zvolte si počet objednávaných kusů. Po vyplnění adresy a kontaktních údajů stačí objednávku uložit. Potvrzení o jejím přijetí Vám přijde e-mailem. 

 

 


Šijeme látkové, bavlněné roušky. Nabízíme také úpravy a zakázkové šití oděvů a historických kostýmů.

737653648Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: