Dny otevřených dveří Miha Bodytec - nejefektivnější trénink současnosti

02.11.2017 - 14.12.2017
Vyzkoušejte ZDARMA trénink Miha Bodytec. Objednejte si svůj termín návštěvy ve dnech 2. 11., 30. 11., 14. 12. 2017

Vyzkoušejte ZDARMA trénink Miha Bodytec.

Nejefektivnější trénink současnosti.

Objednejte si svůj termín návštěvy ve dnech 2. 11., 30. 11., 14. 12. 2017 do fitness klubu doubleDRIVE.

21. století dorazilo i do sektoru fitness. Jsou zde nové metody cvičení a nové možnosti. Jednou z novinek, jak získat skvělé výsledky s minimem investovaného času, je trénink pomocí EMS metody, čili elektrické stimulace svalů. Zní to trochu jako sci-fi a není divu. Metoda vznikla původně pro kosmonauty, postupně se stala součástí tréninku vrcholových sportovců a nyní je dostupná všem. V Německu funguje od roku 2010 téměř 15 tisíc tréninkových studií MIHA Bodytec. Jihlava patří mezi první města v ČR, kde se inovativní tréninková metoda EMS objevila.

Necítíte se na dlouhou procházku? Nechcete jet s dětmi na výlet na kole? Proč? Protože víte, že vás potom bude bolet celý člověk? Prostě nemáme „natrénováno“. V práci sedíme, přesouváme se autem, většinou se šetříme. Říkáme, že nemáme na pohyb a udržování svých funkčních svalů čas. Ovšem svaly jsou důležité a díky nim dennodenně fungujeme.

Běžný pohyb našich svalů řídí mozek tím, že do nich vysílá slabé elektrické impulsy prostřednictvím nervů. Při tomto typu tréninku ve speciální vestě je vše úplně stejné až na to, že řídící funkci přebírá přístroj Bodytec a elektrické impulsy jsou o něco zesílené. Mozek zvládne pohnout svalem 4x za sekundu – Bodytec to zvládne 85x za sekundu. Intenzitu tréninku a zapojení jednotlivých svalových skupin si určuje každý klient sám.  Profesionálně proškolený fitness instruktor trénuje s klientem a přizpůsobuje trénink jeho zdatnosti.

Pouze 20 minut týdně. To si zvládne vyšetřit naprosto každý. Trénink EMS procvičí najednou 95% svalové hmoty včetně svalů vnitřního stabilizačního systému. Trénink je vhodný i pro klienty, kteří mají různá omezení kvůli nemocným nebo bolavým kloubům. Vrátí pevné povrchové i vnitřní svaly ženám po porodu nebo klientům, kteří byli například upoutaní na lůžko a svaly jim ochably. Pomůže vybudovat svaly lidem, kteří na cvičení nemají čas a energii, a přesto chtějí mít pevné břicho, zpevněné dolní končetiny a zdravá a funkční záda. Trénuje se i s klienty vyšších věkových kategorií se skvělými výsledky.

Trénink EMS je zaměřen na podporu svalové hmoty a její nárůst. Čím více svalů v těle máme, tím lépe fungujeme, máme vyšší klidový metabolismus a rychlejší spalování. Naše tělo tím pádem zpracuje více energie i v klidovém stavu. Sen každého z nás – jíst co chci, neomezovat se a přitom netloustnout. Ano – pokud máte v těle svaly, které dostatečné množství energie spotřebují pro svůj vlastní prospěch, je možné si tento sen splnit.

Máte na sebe 20 minut? Tak si domluvte termín na zkoušku!

 

doubleDRIVE club – Váš STAR TRAC fitness club v Jihlavě

Žižkova 13 – GLOBUS, Jihlava

Telefon: +420 567 217 821
Mobil: +420 601 554 501
Email: info@doubledrive.cz

www.doubledrive.cz

www.bodytec-jihlava.cz

 

Autor: doubleDRIVE Fitness club

Místo události: Žižkova 13,Jihlava


Fitness doubleDRIVE club

Fitness s vybavením prvotřídní značky Star Trac. Nabízíme posilovnu, cardio, skupinové lekce, Spinning®,...
+420 722 114 212
  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: